SAADA MEILE TAGASISIDE NING SAADAME SULLE TÄNUTÄHEKS KINGITUSE ♥

Hea HIIT infrapunamati kasutaja! Kui Sa oled saanud matiga imelisi tulemusi, siis ole nii armas ja anna sellest meile teada! Tänutäheks saadame Sulle kingituseks HIIT.ee kinkekomplekti väärtuses 50€.

Kingituse saamiseks tee järgmist:

  • Hoia alles oma tellimuse number (selle leiad ka arvelt oma e-maili pealt)
  • Lase teha endast enne ja pärast pildid
  • Võta enne ja peale kuuri endalt ümbermõõdud
  • Kaalu end enne ja peale infrapunamati kuuri
  • Kirjelda oma kogemust | enesetunnet | märgatud muutusi

Tagasiside saad saata meile e-mailile info@hiit.ee, kirjutades meile sõnumitesse otse Facebooki või Instagrami või täida lehe lõpus olev tagasisidevorm. Aitäh Sulle! ♥

HIIT INFRAPUNAMATT KASUTAJATE TAGASISIDE

Soetasin HIIT infrapunamati sõbranna soovitusel ja ma olen pehmelt öeldes hämmingus! Matitasin 10 päeva – kehakaal vähenes 5kg!!

Ümbermõõte ei võtnud, kuid riided on igatahes suured ja nahk on rohkem prinkis. Lisaks magan ma paremini ning sügavamalt. Kui midagi teistele soovitada, siis vee joomist- ja seda kohe ohtralt nii enne, matitamise ajal ja peale matis käimist. Super asi! 🙂

Karina

Suurepärane toode. Ilmselgelt olin alguses skeptiline, kuid 14 päevane tagastusõigus tegi asja minu jaoks lihtsaks. Kasutan matti pärast pingeilisi tööpäevasid. Lülitan teleka sisse, hüppan matti ja tunnikese pärast olen juba uus inimene.

Lapsedki teavad, et 70 kraadi ja 60 minutit on juba minu klassikaks muutunud. Soovitan!

Mare

Täiesti uskumatu toode lihtsalt! Ostsime infrapunamati sõbrannaga kahepeale, kuna lihtsalt finantsiliselt sobis paremini. Mina alustasin kuuriga esimesena. Ja tulemusi ei jõua ära kiita! See, et ümbermõõt on megalt vähenenud, on ka mu enesetunne kordades parem kui varem ning lisaks ka nahk särab. Kindlasti selle aasta parim investeering! Soovitan soojalt.:)

Maike

Olen infrapunamatiga väga rahul! Esiteks peale esimest korda oli nahk kohe pehme ja mõnus. Nüüd olen teinud juba 6 korda ja kadunud on 2.5kg!! Sentimeetreid pole küll mõõtnud, aga riietest on aru saada ,et ümbermõõt on vähenenud. Matist välja tulles on keha väga higine. Vett tarbin sealjuures palju. Kindlasti mõõdan nüüd ka ennast ära, et teada saada palju cm kaob. Väga kiidan!

Terje

Olen infrapunamatiga väga rahul! Kehalt on vähenenud cm, kuid mis peamine minu unekvaliteet on nii palju paranenud! Soovitan soojalt ka teistele!

Laura

Tegin esimese 10 päevase kuuri läbi ja jäin ülimalt rahule. Väga meeldis juba see võrratu tunne mati sees. Mõõte ja kaalu ei tea, soov oli ruttu tegutsema hakata ja nüüd ootan iga uut nädalat. Mõnus on olla peale 1 tundi kvaliteetaega iseendale. Ka paar tundi hiljem tunned kuidas seest kiirgab sooja. Soovitan soojalt.

Marika

Ma üldiselt ei usalda igasuguseid nn imevidinaid. Aga mis ime see matt ikka on – põhimõtteliselt portatiivne kilesaun! Ja kuna hetkel endal saun puudub ning kirjelduse järgi tundus muidu ka sobivat (olen ärev ja stressis, vajaks mingit head lõõgastust) siis soetasin endale ja olen väga rahul. See on pannud mind taas rohkem vett jms vedelikke tarbima, alkoholi enam ei tahagi, söögiisu on kahanenud, nahk on imeliselt pehme. Vaikselt hakkab ka kaalule kahandavalt mõjuma.
Julgen soovitada, kellel tõsisemaid vastunäidustusi ei ole.

Jaanika

Olen kasutanud HIIT inframatti hetkel 5 päeva. Peale esimest päeva oli kohe märgata, et keha ei vajanud üldse kreemitamist. Arvasin, et ju on see ühekordne asi, aga siiani pole nüüd need 5 päeva kordagi kreemi kasutanud. Ja mis on eriti üllatav – ka näo nahk on hoopis rohkem niisutatud ning mitte nii kuiv.

Temperatuuri poolest sobis mulle kõige paremini 60 kraadi. Suurema temperatuuriga ei olnud olemine nii mugav. Alustasin siis 20 minutiga ja nüüd olen korraga 50 minutit.

Mul on kintsudel tselluliiti ja kahjuks paistab see ikka välja ka teatud hetkedel. Uskumati, aga peale infrapunamati kasutamist ei ole see enam nii märgatav! Jah tselluliiti veel on kui nahka kokku pigistada, aga see pole enam nii märgatav!
Kehakaalus ma ei veel ei ole kaotanud, kuid vöö ja puusa ümbermõõdust läks maha 1,5 cm ja kintsudelt 2 cm ja seda kõike ainult 5 päevaga! Super!

Matis on super mõnus olla. Ainult, et uni tahtis pidevalt peale tulla:)

Mari-Liis E.
Esimestel kasutuskordadel võttis matt kohe eriti higi jooksma, aga nüüd viimastel päevadel enam mitte nii palju. Võib olla oli asi liialt väheses vee tarbimises või mu keha on kuidagi juba ära harjunud. Igaljuhul on matis olla väga mõnus, soe ja lõõgastav. Olen kuulanud samal ajal podcaste või muusikat või surfanud internetis (matil on selleks käeavad).
Hiit inframatt on täpselt selline praeguse külmema aja/sügise teema. Eile jõudsin koju, külm oli sees ja pugesin mati sisse – väga mõnus !
Suurepärane toode neile, kel puudub kodus saun või kes soovivad vähendada kehakaalu, ümbermõõtu või tselluliiti. Minul endal küll üleliigseid kilosid ei ole, kuid mina nautisin seda pigem selle pärast, et enesetunne oli peale matis käimist suurepärane. Tundsin, kuidas liigne vesi ja  halvad toksiinid olid kehast väljunud.

Suurepärane toode koduseks kehahoolduseks igal juhul!

Anete
Tere

Olen ülimalt rahul ja tahan jagada teiega oma kogemust Hiit infrapunamati kasutamisel.
Esiteks selle kasutamine on lihtne ja mugav. Olen kasutanud seda 2,5 nädalat ja tulemused on hämmastavad. Nahk on muutunud nii mõnusalt pehmeks. Ümbermõõte kahjuks ennem kasutamist ei võtnud, kuid näha on silmaga muutusi kõhul. Püksid mahuvad palju paremini jalga.
Uni on peale iga korra kasutamist palju parem. Mul oli mõni aeg tagasi õhtuti magama jäämisega natukene probleeme aga nüüd on need kadunud.
Kehakaal on kadunud 0,8 kg mis on minu arust hea saavutus kuna ma ei kasutanud matti igapäevaselt. Aga kindlasti kasutan seda edasi. Mulle meeldib seda kasutada just peale seda kui olen tulnud oma igapäevaselt jalutuskäigult peale pikka istuvat tööpäeva.
Oehh.. igatahes…
Kiiidan ja soovitan kõigile. 🙂

Mari-Liis