Tellimine, tarne & tagastamine

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui kiiresti ma saan tellimuse kätte?

Laos olevate tellitud toodete kohaletoimetamise aeg on 3-5 tööpäeva.
Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

Millised on tagastamistingimused?

HIIT.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. ( Hügieenilistel põhjustel kasutatud/proovitud HIIT infrapunamatt tagastamisele ei kuulu, v.a. juhul kui tegu on praaktootega/defektse tootega).

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta).

Tellimuse tagastamise avalduse leiad SIIT

Mida teha kui mulle saadetud toode on vigane või puudulik?

Palun andke meile sellest teada, et saaksime teile koheselt uue toote asemele saata. Vigasest tootest teavitamiseks on aega 60 päeva. Asendustoode saadetakse teile tasuta. Vigasest tootest teavitamiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@hiit.ee.

 

Millised on garantiitingimused?

Meie toodetele kehtib 2-aastane garantii. Vahetame välja kõik seadmed, mida on eesmärgipäraselt ja õigesti kasutatud, kuid mis on siiski katki läinud.

Kas ma saan tellida ka välismaale?

Meie kodulehelt saad tellida paki mugavalt ja kiirelt SmartPOST või Omniva  pakiautomaati Soome, Lätti ja Leetu.

Kui soovid tellida mujale Euroopasse (Euroopa Liidu riigid ainult), palume saata ostusoov oma kontaktandmetega (nimi, telefon, aadress ning soovitud kaup ja kogus) info@hiit.ee 
Seejärel väljastame teile arve ning peale arve tasumist saadame paki välja Eesti Posti tähitud pakiga. Samuti edastame jälgimiskoodi.

Hind: 35€

Kuidas toimub maksmine järelmaksuga?

Osta saad lihtsalt ja mugavalt Montonio järelmaksuga. Valikuid on selleks 4!
1) Lisage tooted ostukorvi, vali makseviisiks endale sobiv järelmaksuvõimalus.
2) Valige endale kassas sobiv järelmaksuviis
3) Autentige end pangas (Mobiil-ID, Smart-ID, ID-kaart)
4)
Teile tehtakse automaatselt kiire krediidivõimekuse kontroll
5) Positiivse otsuse korral allkirjastage leping

Montonio järelmaksu võimalused:

Maksa hiljem – jaad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu)
Maksa 2 osas  – jaota maksed kahe kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.)
Maksa 3 osas – jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.
Järelmaks  3-60 kuud, intress alates 14,9% jäägilt.

Järelmaksu tingimused:

• Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
• Periood 3–60 kuud
• Intress alates 14,9% jäägilt

Teenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 37,39 € ja krediidi kulukuse määr 24,09% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 400 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 17,9% jäägilt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 448,03 €.